Android için ücretsiz Bitdefender Antivirüs yazılımı

37 defa okundu kategorisinde, 01 Kas 2016 - 13:00 tarihinde yayınlandı
Android için ücretsiz Bitdefender Antivirüs yazılımı

Android akıllı telefon sahipleri için hazırlanan Bitdefender Antivirüs yazılımı 6 boyunca ücretsiz olarak dağıtılmaya başlandı. Ödüllü bir antivürüs yazılımı olan Bitdefender Antivirüs yazılımını kullanıcılarına tanıtım yapmak için radikal bir karar alan şirket bugünden itibaren indirme ve 6 ay boyunca ücretsiz güncelleme ile ücretsiz olarak dağıtılmaya başlandı.

Europol ve ENISA tarafından finans desteği ile desteklenen ve oldukça gelişmiş bir alt yapıya sahip olan Bitdefender antivirüs uygulaması android akıllı telefon ve tabletleri siber saldırılara karşı oldukça güvenli bir hale getirmektedir. Aynı zamanda telefonlarınızdaki virüsleri tespit ederek hızlı bir şekilde dosyalarınıza zarar vermeden silebilen uygulama telefonunuzun yavaşlamasına sebep olan tüm zararlı yazılımları da siliyor.

Bitdefender tanıtım kampanyası olarak ücretsiz dağıtım kararını aldıktan sonra Türkiye’deki kullanıcıları içinde bu kampanyayı aktif ederek 1-6 Kasım tarihleri arasında ücretsiz olarak antivirüs yazılımını hediye ediyor. Antivirüs yazılımlarının telefonları ağırlaştırdığı düşünüldüğünde Bitdefender arka planda çalışırken telefonunuzu ağırlaştırmadan tüm telefonu güvenli bir duvar ile koruyor.

Haber Editörü : Tüm Yazıları
Yorum Yaz