Galaxy S8’in ön yüzeyi komple ekran olabilir!

162 defa okundu kategorisinde, 02 Kas 2016 - 13:52 tarihinde yayınlandı
Galaxy S8’in ön yüzeyi komple ekran olabilir!

2017 yılında tanıtılması beklenen Samsung Galaxy S8 akıllı telefonu ile ilgili ortaya atılan iddialara göre telefonunun ön yüzünün komple ekran olacak. Geçtiğimiz aylarda Galaxy Note 7 telefonlarının satışa sunulmasının ardından telefonların patlamasıyla karizmayı çizdiren Samsung, bu yılsonunda tanıtmayı planladığı Galaxy S8 modelini biraz daha geç çıkarmak için erteleyip yeni model telefona ekstra özellikler ekleyerek çizilen karizmasını düzeltmeyi planlıyor.

OLED ekran kullanacak olan Galaxy S8 modelinde Samsung bugüne kadar yapmadığını yapıp ekranı tüm telefona yaymayı planlıyor. Bir önceki telefon modellerinde ön kasanın %72’si ekran olarak kullanılırken bu seviyeyi en üst düzeye çıkarmayı planlıyor.

Samsung tarafından henüz bu iddia doğrulanmasa da %90 ekran kullanımı ile tanıtılırsa oldukça şık bir telefon olarak görünecek olan Galaxy S8 modelinin Note 7’nin kötü imajından kurtulabilecek. Bu yüzden birçok teknoloji analisti Samsung’un oldukça değişik özelliklere sahip bir telefon piyasaya süreceğinden emin.

Haber Editörü : Tüm Yazıları
Yorum Yaz