Hitman: Sniper Cadılar Bayramı güncellemesi

49 defa okundu kategorisinde, 01 Kas 2016 - 11:24 tarihinde yayınlandı
Hitman: Sniper Cadılar Bayramı güncellemesi

Mobil platformlar için hazırlanan Hitman: Sniper oyununa Cadılar Bayramına özel olarak hazırlanan oldukça geniş bir güncelleme yayınlandı.

Yayınlandıktan kısa bir süre sonra oldukça iyi bir çıkış yakalayan ve mobil platformlarda oynanmaya başlayan Hitman: Sniper Android telefonlar üzerinden 1 milyon kişi tarafından oynanmakta olan oldukça kaliteli bir oyun. Kullanıcılarına sürpriz yapan Hitman: Sniper oyununun güncellemesini hemen indirebilirsiniz.

Cadılar bayramına özel olarak hazırlanan Hitman: Sniper güncellemesinde yeni görevler, yeni silahlar, yeni meydan okumalar bulunmakta ve tüm yenilikler kullanıcılara ücretsiz olarak sunuluyor. Öte yandan oyuna eklenen yeni modlar sayesinde arbalet özelliği ile 3 farklı mod ile oyuna ekleniyor. Kısa bir süreliğine Cadılar Bayramına özel olarak erişimin ücretsiz olarak verildiği Hitman: Sniper oyununda Cadılar Bayramı sonunda ücretsiz olarak verilen özellikler kapatılacak.

Hitman: Sniper oyununu ilk defa indirecek kullanıcılar içinde büyük indirim var. %80 indirimle oyunun satışı bir kaç saat içinde binlere ulaştı.

Haber Editörü : Tüm Yazıları
Yorum Yaz