Instagram’a alışveriş etiketleri geliyor

183 defa okundu kategorisinde, 02 Kas 2016 - 13:57 tarihinde yayınlandı
Instagram’a alışveriş etiketleri geliyor

Dünyanın en büyük fotoğraf ve video paylaşım servisi olarak dikkat çeken sosyal medya uygulaması Instagram‘a şimdi de alışveriş etiketleri geliyor. Facebook‘un satın almasından sonra pek çok yeniliğe kavuşan Instagram’ın yeni özelliği büyük beğeni çekecek.

Instagram servisi fotoğraf ve video paylaşımı ile dikkat çeker iken özellikle alışveriş ağı olarak da tercih ediliyor. Büyük bir sosyal ağ olan ve gücüne güç katar iken ticaret ağı olarak da zengin bir imkan sunuyor. Facebook tarafından satın alınan Instagram için Zuckerberg şimdi de daha geniş bir ticaret ağı oluşturmak adına alışveriş etiketleri özelliğini getiriyor.

İstediğiniz Ürünü Anında Alabileceksiniz!

Instagram’da gördüğünüz bir ürünü artık üzerinde yer alacak olan alışveriş etiketleri sayesinde bir tık ile satın alabileceksiniz. Instagram üzerinden ürün satmak isteyen şahıs ve firmalar için oldukça etkili bir yöntem olacak olan alışveriş etiketleri ile satın almak istediğiniz ürünün alışveriş sayfasına anında erişebileceksiniz.

Instagram’da alışveriş etiketleri ile birlikte arşiv özelliği de yer alacak. Beğendiğiniz bir ürünü daha sonra incelemek ve satın almak için arşivde saklayabilir ve daha sonra ziyaret ederek satın alabilirsiniz.

Instagram alışveriş etiketleri sadece belirli ve anlaşmalı markalar için sisteme girecek. İlk olarak anlaşmalı şirketler ile bu özelliği kullanacak olan Instagram’ın önümüzdeki dönemlerde tüm ticari hesaplara bu sistemi uygulaması bekleniyor.

Haber Editörü : Tüm Yazıları
Yorum Yaz