iOS Desteği Samsung Gear S İçin Aktif Oldu

156 defa okundu kategorisinde, 22 Nis 2017 - 20:13 tarihinde yayınlandı
iOS Desteği Samsung Gear S İçin Aktif Oldu

Son zamanlarda meydana gelen teknolojik yenilikler kapsamında IOS işletim sistemi Samsung Gear S adı altında yeni bir uygulama ile aktif bir şekilde S3 ve Gear S2 kapsamındaki akıllı cep telefonlarında çalışmaya katkı sağlıyor.

 

Uygulama İle Gelen Yenilikler Nelerdir?

Son zamanlarda birçok kullanıcı tarafından beğenilerek kullanılan Samsung firmasının Gear S3 isimli dijital saati için IOS desteğinin çok yakın bir zamanda kullanıcıların hizmetine sunulacağı öğrenildi. Son yapılan açıklamalar ile birlikte söz konusu saatlerin Iphone içinde aynı tarzda faydalı olacağı beyan edildi. Yapılan açıklamalar ve resmi beyanlar kapsamında çok yakında bu imkânın kullanıcıların hizmetinde olacağı açıklandı.

 

Yapılan değerlendirmeler ile birlikte Iphone 5 ile birlikte bunun bütün üst modellerinde sağlıklı olarak çalışan akıllı kol saatleri işletim sisteminin IOS 9.0 ve daha yukarısının olması durumunda çalışmasının süreceği tespit edildi. Fakat yapılan açıklamalar ile birlikte Android firmasının bilgilendirme toplantısında 4.4 Kitkat modeli ve bunun tüm üst modellerinde saatlerin IOS işletim sistemine sahip akıllı saatlerinde çalışmasına olanak sağlayan modeller ve programlar tanıtıldı. Bu sayede üretilen uygulama ile birlikte hem Android işletim sistemine sahip modeller hem de Iphone işletim sistemine sahip modellerin birlikte çalışacağı sistem tanıtıldı. Söz konusu programın gayet sağlıklı bir şekilde çalışacağından dolayı bütün kullanıcılar uygulamayı sağlıklı bir şekilde indirip kurabilecek.

 

Yapılan değerlendirmeler ile birlikte şu anda bu program sayesinde birçok modelin aktif bir şekilde kullanılabileceği fakat yakın bir zanda açıklanacak güncelleme ile birlikte icon X tarzında kullanılan kablosuz kulaklıklı modellerinde aktif bir şekilde kullanılabileceği bir yazılımın eklenebileceği beyan edildi.

Haber Editörü : Tüm Yazıları
Yorum Yaz