MacBook mu Surface Mi?

44 defa okundu kategorisinde, 01 Kas 2016 - 12:00 tarihinde yayınlandı
MacBook mu Surface Mi?

Microsoft tarafından geçtiğimiz gün tanıtılan Microsoft Surface Studio birleşik bilgisayar modeli hemen akıllara Apple tarafından üretilen iMac bilgisayarlarının yerini alabilecek mi? sorusu oldu. Önümüzdeki dönemlerde de bu rekabetin daha da artacağını şimdiden söylemek mümkün. Zira Microsoft ürettiği bilgisayarı tercih etmeyi düşünen iMac kullanıcılarına büyük indirimler sağlayacağını duyurdu.

Microsoft tarafından tanıtılan Surface Studio’a ait tanıtım videosu Youtube üzerinden 8 milyon kişi tarafından izlendi. Apple tarafından geçtiğimiz gün tanıtılan MacBook Pro tanıtım videosu ise 3 milyon geride kaldı. İnsanların Microsoft’un yeni bilgisayarı ile ilgilendiklerini videoların izlenme sayısından çıkarabiliriz.

Microsoft’un çıkarmış olduğu yeni ürün olan Surface modeli sıradışı tasarımı ve özellikleri ile bir çok mimar ve grafiker tarafından tam not almıştı. Tamamen dokunmatik bir ekrana sahip olan yeni Surface Studio modeli ile akıllı telefon piyasasında bir türlü tutunamayan Microsoft, bilgisayar pazarında hızlı ve kalıcı bir yükseliş için oldukça iyi çalışmış görünüyor.

Haber Editörü : Tüm Yazıları
Yorum Yaz