Microsoft Surface Studio tanıtıldı.

35 defa okundu kategorisinde, 27 Eki 2016 - 19:56 tarihinde yayınlandı
Microsoft Surface Studio tanıtıldı.

Microsoft tarafından düzenlenen etkinlikte Surface Studio ismini verdiği yeni masaüstü bilgisayar modelini tanıttı. İlk defa üretimini yaptığı hepsi bir arada bilgisayar modelini tanıtan Microsoft katılımcılardan tam puan aldı.

Hepsi bir arada bilgisayar modelleri arasında en çok tercih edilen ve Apple tarafından üretilen iMac bilgisayarlara rakip olarak üretilen Surface Studio hepsi bir arada bilgisayarı teknik özellikler bakımından oldukça üstün özelliklere sahip bir bilgisayar olarak ortaya çıktı. iMac benzeri bir tasarıma sahip olan Surface Studio daha çok tasarım ve çizim yapan bilgisayar kullanıcıları için hazırlanmış. Dokunmatik bir ekrana sahip olan Surface Studio bir çok grafiker tarafından tercih edilebilir.

28 inç ekrana sahip olan Surface Studio’nun ekranı 4500 x 3000 çözünürlüğe sahip. Tasarımcılar için oldukça önemli olan sRGB ve DCI-P renk desteğine de sahip olan ekranı sayesinde renkleri gerçeğe en yakın şekilde görüntüleyebiliyor.

Diğer teknik özelliklere baktığımızda 6. nesil Core i5 ve Core i7 işlemci, NVIDIA GeForce GTX980M ekran kartı, 32 GB ram ve 2 TB hardisk bulunmakta.

Haber Editörü : Tüm Yazıları
Yorum Yaz