Windows 10 Creators Update yayınlandı

47 defa okundu , kategorisinde, 31 Eki 2016 - 14:22 tarihinde yayınlandı
Windows 10 Creators Update yayınlandı

Windows 10 işletim sistemi için Creators Update güncellemesi yayınlandı. Güncellemeyi ilk olarak Windows Installer üyeleri için yayınlayacak olan Microsoft bu güncelleme ile üç boyutlu gerçeklik konusunda iyileştirmeler yaptığını açıkladı. Bu güncellemeyi yükleyen kullanıcılar 3B üretme, yazdırma ve paylaşma özelliklerini sınırsız bir şekilde kullanabilecek. Özellikle grafiker ve mimarlar için önemli olan bu güncelleme ile 3B çizimler artık çok daha kolay ve hızlı bir şekilde yapılabilecek.

Güncelleştirme içerisinde yer alan Office uygulamalarına da 3B desteği geliyor. Bu sayede Office uygulamalarında 3B çalışmalar yapılması çok daha kolay bir hale geliyor.

3B Destekli tarayıcısını da bu güncelleme içerisine alan Microsoft son zamanlarda sürekli güncellediği ve kalitesini arttırdığı yeni internet tarayıcısı olan Edge internet tarayıcısını da 3B desteğine sahip hale getirerek 3B ile hazırlanan web sayfalarını daha hızlı ve kolay bir şekilde açabilecek.

Geçtiğimiz günlerde tanıtımı yapılan Surface Studio birleşik bilgisayarı ile birlikte bir çok bilgisayar kullanıcısına kendi ürünlerini kullandırmaya çalışan Microsoft yayınladığı bu güncelleme ile Apple’a karşı iyi bir hamle yapmakta.

Haber Editörü : Tüm Yazıları
Yorum Yaz